Adres:

Ul. Krakowska 180/205

52-015 Wrocław

------------------------------

Telefon i e-mail:

INFO - Spółki z Koncesją OPC lub z Licencją na Transport:

tel. 884 24 80 80 biuro@kancelariablok.pl

 

INFO - Pozostałe Spółki:

tel. 608 80 80 80 kancelariablok@interia.pl 

 

ENGLISH INFO:

phone: (+48) 788 800 808

sekretariat@kancelariablok.pl

------------------------------

www.kancelariablok.pl

Jesteśmy firmą zajmującą się usługami gospodarczymi łączącymi wiedzę prawniczą z innowacyjnym podejściem do usług dla ludności. Staramy się zapewnić naszym klientom niedrogie konkretne usługi gospodarcze poprzez łatwy dostęp do doświadczonych i kompetentnych prawników. Nasze biuro zapewnia usługi gospodarcze w tym rejestracja spółek, pomoc w uzyskaniu różnych licencji, koncesji, itp. Współpracujący z nami prawnicy zajmowali się wieloma sprawami prawno-gospodarczymi i udowodnili, że są zaangażowani w perfekcyjne świadczenie usług dla klienta oraz wysoką jakość reprezentowania klientów w sposób oszczędzający czas i pieniądze. Specjalizujemy się w postępowaniach administracyjnych. Na koncie Kancelarii jest 100% spraw i postepowań zakończonych sukcesem czasami niestety dopiero w ostatniej instancji. 

Nasza Kancelaria specjalizuje się w przekształcaniu Spółek na Spółki Akcyjne i wprowadzaniem ich na Gielde Papierów Wartościowych w Warszawie, początkowo na rynek New Connect. Skutecznie pomagamy Spółkom przez nas reprezentowanym w uzyskaniu jak największej ceny sprzedaży w stosunku do ceny nominalnej za akcję przed ich debiutem i zawsze posiadamy chętnych na ich zakup. Współpracujemy w tym zakresie z szerokim gronem Inwestorów w Polsce i zagranicą. 

Chcemy również skromnie nadmienić, że nasza  Kancelaria  współpracuje  z największymi autoretytami z zakresu prawa w Polsce oraz wieloma ludźmi, którzy osiągneli w biznesie największe sukcesy.

 ___________________________________________________________________________

NIEPOKONANI2012 : .INFO o Stowarzyszeniu w Naszej Kancelarii WROCŁAW !!!.

Zapraszamy na Sesje NIEPOKONANI 2012, które co chwile odbywają się w różnych miastach w Polsce, więcej info pod nr tel. 502 872 497 (Sekretariat) lub w Naszej Kancelarii.

 __________________________________________________________________________

Przydatne linki:

 

 

 Licznik

Słowa kluczowe: Kancelaria Blok- Spolki z o.o, gotowe spolki, spolka z o.o., koncesja opc